دسته‌بندی نشده

مبل مینیمال کلاسیک

مبل مینیمال کلاسیک

مبل مینیمال کلاسیک سبکی است که زیبایی شناسی مینیمالیسم را با تجمل مبلمان کلاسیک ترکیب می کند. نتیجه ظاهری شیک و ساده استو معمولاً با خطوط تمیز، پارچه های ساده و جزئیات تزئینی کم مشخص می شود. قطعات اغلب بزرگ و راحت هستند و به گونه ای طراحی شده اند که سال ها استفاده شوند.

یکی از محبوب ترین سبک های مبل مینیمال کلاسیک، مبل چستر است. مبل چستر با پشتی های لمسه دوزی شده و بازوهای بلند مشخص می شود. این معمولاً از چرم یا پارچه باکیفیت ساخته می شود و در طیف وسیعی از رنگ ها موجود است. مبل چستر کلاسیک افزودنی شیک و پیچیده به هر اتاقی است.

این نوع مبل ها معمولاً با خطوط تمیز، پارچه های ساده و جزئیات تزئینی کم مشخص می شود. قطعات اغلب بزرگ و راحت هستند و به گونه ای طراحی شده اند که سال ها استفاده شوند.

یکی از محبوب ترین سبک های این نوع مبلمان ، مبل چستر است. مبل چستر با پشتی های لمسه دوزی شده و بازوهای بلند مشخص می شود. این معمولاً از چرم یا پارچه باکیفیت ساخته می شود و در طیف وسیعی از رنگ ها موجود است. مبل چستر کلاسیک افزودنی شیک و پیچیده به هر اتاقی است.

سبک محبوب دیگر ، مبل تاکسیدو است. مبل تاکسیدو با یک طراحی ساده و شیک مشخص می شود. معمولاً از پارچه ای به رنگ خنثی مانند مشکی، سفید یا کرم ساخته می شود و افزودنی شیک و مدرن به هر اتاقی است.

مناسب برای هر سلیقه و فضایی:

مبل کلاسیک مینیمال در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شود و شما می‌توانید به راحتی مبلی متناسب با سلیقه خود را پیدا کنید. این نوع مبلمان به دلیل طراحی ساده و ابعاد مناسب، برای فضاهای کوچک نیز ایده‌آل است. چیدمان ساده و مینیمال مبل مینیمال کلاسیک، حس نظم و انضباط را در فضای منزل شما افزایش می‌دهد.

 این نوع مبلمان، با تلفیقی از سادگی و ظرافت، به شما در ایجاد فضایی دلنشین و آرام در قلب منزل‌تان کمک خواهد کرد.

برای مشاهده تنوع کامل مبل‌های مینیمال کلاسیک ژین هوم در یافت آباد می‌توانید:

به وب‌سایت ما مراجعه کنید

به صورت حضوری به شعبه یافت آباد ژین هوم مراجعه کنید: آدرس: تهران، یافت آباد، خیابان یافت آباد غربی

ژین هوم علاوه بر مبل های مینیمال کلاسیک، انواع مبلمان دیگر از جمله مبلمان کلاسیک، مدرن، راحتی و سلطنتی را نیز ارائه می‌دهد.

۰۹۱۲۶۸۸۳۰۶۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *